Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1272 niezalogowanych)
9 Postów
Jarek Klein
(sho2)
Wiking
Gabriel poprostu siem zgrzałPPP hehehe chyba kafarek sprobował sił na PW.

Nie zgodze sie tylko z jednym Gabrielu... nie zapierdszielasz tutaj jak w polsce... po 10 godz pracy tutaj masz sile pojsc pograc w pilke lub pojezdzic na stoku... w polsce po 10 goidz pracy tego nie zrobisz napewno nie, pracujac fizycznie... tutaj tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
sho2 napisał:...Nie zgodze sie tylko z jednym Gabrielu... nie zapierdszielasz tutaj jak w polsce... po 10 godz pracy tutaj masz sile pojsc pograc w pilke lub pojezdzic na stoku... w polsce po 10 goidz pracy tego nie zrobisz napewno nie, pracujac fizycznie... tutaj tak
Wszystko zależy od tego , z kim Tutaj pracujesz te 10 lub 12 godzin...
Jeżeli są to Norgi lub Szwedy to masz rację ,że się trudno z Nimi zziajać ...
Jednak jak już pracujesz z Polakami o to przepraszam nie zgadzam śię z Twoim tokiem myślenia ..bo nie dość ,że sami zasuwają jak pogięci psychole na wyścigi , to jeszcze przyczepiają się do innych , że za wolno robią ...
..PARANOJA...
Uważam nieraz , jak trafię na takich psychicznych ,że obozy koncentracyjne to były Pikuś , w porównaniu z tym co rodak rodakowi w pracy jest w stanie zgotować... .I po takiej pracy poza fizycznym zmęczeniem dochodzi jeszcze psychiczne...
Już miesiąc temu , chciałem założyć temat o Polskich , Naszych Kochanych Niewolnikach ,na własne nieprzymuszone życzenie...
Jak na razie dałem sobie sposób , bo nie mam inwencji w jakim stylu powinno być to zapodane ...
Dlatego nie zawsze jest tak jak powyżej napisałeś .!!!!...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jarek Klein
(sho2)
Wiking
tak jak to robili w polsce tak robia to tutaj tylko z wieksza szkoda)) Ale i tak znajdziesz sily na pileczkePP
Co do polaczkow zapieprzajacych i robiacych innym pod gore i psujacym rynek a zwlaszcza zycie tym ktorzy juz tu pracowali wczesniej, to naprawde skaza, ktora sie szerzy. ja to samo mialem z litewcami ale szybko sie wykruszyli bo wygralem jakoscia wykonywanych uslug a nie czasem, a na to norki tez patrza. Lubia miec zrobione dokladnie jak i czysto. Z drugiej strony przyjezdni nie sa w stanie zaszkodzic polakowi ktory siedzi tu juz od dluzszego czasu i na stale, to tez taka mala przewaga tych co siedza tutaj dluzej.
No i obowiazkowo trzeba hamować takich zapalencow)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok